Byty

1. Nadzemní podlaží
aktuálně k dispozici: 6 jednotek


, ,

Parkovací systém v zakladači.

všechny jednotky
Číslo Typ podlaží Dispozice Orientace Podlahová
plocha (m²)
Terasa (m²) Lodžie (m²) Sklep Balkon (m²) Celková
plocha (m²)
Cena
113 Ubytovací jednotka 1 2+kk J,V 49 11,9 Ano 62,1 Prodáno
122 Ubytovací Jednotka 2 1+kk S 32,6 Ne 32,6 Prodáno
125 Ubytovací Jednotka 2 2+kk J,V 50,5 Ano 4,1 55,8 Prodáno
131 Bytová jednotka 3 3+kk S 111,8 Ano 114 Prodáno
213 Obchodní jednotka * 1 obchod Z 115,2 Ne 115,2 Prodáno
225 Bytová jednotka 2 2+kk J,V 61,7 4,7 Ne 66,4 Prodáno
231 Bytová jednotka 3 1+kk S 50 Ne 50 Prodáno
255 Bytová jednotka 5 2+kk J,V 65,6 4,9 Ano 71,4 Prodáno

* Dokončete si jednotku podle vlastních představ.

Klientské centrum

Vybrali jste svůj vysněný byt a už plánujete, jak ho proměníte v útulný domov? Domov má být místem, ve kterém se cítíme bezpečně. Je to naše oáza, za jejímiž dveřmi necháme všechny starosti a shon všedního dne. Jsme si vědomi, že každý je jiný, a proto ke každému z Vás přistupujeme s ochotou naslouchat a hlavně s reálnou nabídkou uspokojit Vaše potřeby a touhy. Pokud tedy dispozice bytu a konstrukce domu dovoluje, rádi se Vám přizpůsobíme. Ve spolupráci s ProBydlení Vám u projektu Rezidence U Sv. Štěpána můžeme nabídnout mnohaleté zkušenosti a profesionální systém klientských změn.

centrum

ProBydlení nabízí kompletní servis vybavení bytů nebo domů, a to s dodávkou jak před, tak po dokončení nemovitosti. Společnost má unikátní showroom v Butovicích, kde naleznete vše na jednom místě. Pod jednou střechou se můžete inspirovat velkým výběrem vzorků a s pomocí jednotlivých odborníků přímo objednat kuchyňskou linku, vestavěné skříně, podlahové krytiny, dveře a mnoho dalšího, pro kompletní interiér na míru. Stylově, moderně a přesně podle Vašich představ. K dispozici je Vám tým zkušených profesionálů v oboru klientských změn, vybavení a návrhu bytového designu i interiérů.

A co vše si v rámci klientských změn můžete přát?

Výběr ze standardních materiálů

Pro dlažby, obklady, sanitu, podlahové krytiny a dveře jsou stanoveny materiálové standardy ve zhruba stejné cenové relaci a jejich vzorky jsou k dispozici v prostorách vzorkovny ProBydlení. Jedná se především o kombinaci různých barev standardních materiálů bez dopadu do množství (výměry, počtů) a způsobu montáže, provedení nebo do dispozičního řešení jednotky a vnitřních instalací v jednotce. Jedná se o výběr standardních obkladů, dlažeb, podlahových krytin, vnitřních dveří (bez změny velikosti dveřního otvoru a směru otevírání dveřních křídel), vnitřního krytí vstupních dveří, popř. okenních interiérových parapetů a koncových prvků (zásuvek a vypínačů) elektroinstalace.

Výběr nadstandardních materiálů

Výběr zahrnuje změny standardního vybavení bez zásahu do dispozičního řešení a vnitřních instalací, tzn. záměna standardního vybavení za nadstandardní, nebo výběr standardního vybavení v nestandardním (větším, či menším) rozsahu, nevyžadující konzultaci s projektantem. Jedná se o změny obkladů, dlažeb, zařizovacích předmětů, vodovodních armatur (bez změny instalací a rozvodů), podlahových krytin (bez změny podkladové vrstvy a případná změna tloušťky podlahové krytiny je ošetřena vyrovnávací stěrkou nebo vyšší podložkou), vnitřních dveří (bez změny velikosti dveřního otvoru a směru otevírání dveřních křídel) a kompletace elektro (typy zásuvek, vypínačů a svítidel bez změny rozvodů instalací). Jednání o těchto změnách probíhá ve vzorkovnách spolupracujících dodavatelů.

Změna instalací

Zahrnuje změny umístění a počtu zařizovacích předmětů, vývodů vody a kanalizace, změny s dopadem do vzduchotechniky, klimatizace, rekuperace a topení, změny kabeláží, vývodů a koncových prvků elektroinstalací silnoproudu a slaboproudu. Dále změny tloušťky podlahových krytin s dopadem na změnu tloušťky podkladové vrstvy, změny otáčení interiérových dveří, změny rozsahu instalačních přizdívek v koupelnách, na WC a v kuchyňských koutech a změny SDK podhledů.

Změna dispozice

Zahrnuje dispoziční změny, posuny, prodloužení a zkrácení příček, realizace nových příček, zrušení příček při propojení místností, posuny, změny velikostí a přidání dveřních a jiných stavebních otvorů, osazení pouzder pro posuvné dveře. Součástí těchto změn jsou případné změny instalací předešlé kategorie.

Už se vidíte v novém domově?

Kontaktujte obchodní oddělení PSN, kde Vám zodpovíme všechny dotazy. Rádi s Vámi také domluvíme schůzku v klientském centru ProBydlení, kde zjistíte ceny a termíny konkrétních změn.

KONTAKT

Máte zájem o konkrétní byt nebo potřebujete zodpovědět nějaký dotaz? Ozvěte se našemu týmu zkušených realitních makléřů, poskytnou Vám komplexní servis.